.

Wörterbuch in Hotelerei

fuer Arbeitsnehmer
Deutsch-Slowakisch


Bestellung

Odborná slovná zásoba pre pracujúcich v hotelierstve, gastronómii, v nemecky hovoriacich krajinách a Taliansku, ktorí si chcú doplniť znalosť nemeckého jazyka o odborné výrazy. 

Slovníky zachytávajú potrebné výrazy k zvládnutiu konverzácie v nemeckom alebo talianskom jazyku na pracoviskách v hoteloch, penziónocha reštauráciách. Slovná zásoba je zoradená tematicky podľačlenenia hotela a pracovných pozícií.

Formát kníh: A4, lepená väzba, 60 strán

cca. 2600 výrazov, 430 konverzačných viet

Slovníky neobsahujú gramatiku.

Cena slovníka: € 11,90

Poštovné na dobierku: € 2,55

Poštovné pri platbe vopred prevodom: € 1,55

Osobný odber po platbe vopred prevodom na účet. 


Objednávka

Vyplňte objednávku a do 2 dní od objednávky je slovník u Vás.

Meno a Priezvisko:Adresa doručenia:EmailVybraná službaNemecko - slovenský slovník v hotelierstveTaliansko - slovenský slovník v hotelierstvePočet kusov:Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre marketingové účely. Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely poskytnutia služieb a tovaru. Objednať

* SÚHLAS SO SPRACOVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV

Odoslaním objednávkového formulára ESPOR súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov spoločnosťou Ing. Silvia Kánová - ESPOR, IČO: 37330845. Svoje osobné údaje poskytujem dobrovoľne a to za účelom poskytnutia služieb a tovaru v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov publikovaný v Zbierke zákonov SR. Beriem na vedomie, že svoj súhlas môžem kedykoľvek odvolať písomnou formou na adresu sídla agentúry ESPOR.