.

Online registrácia


Registračný formulár

podrobne vyplnené údaje zabezpečia klientovi  efektívny proces výberu pracovných ponúk a urýchlia nájdenie vhodnej práce. Registrácia je bezplatná a nezáväzná. Všetky údaje z registrácie slúžia výhradne k príprave pracovnej ponuky pre klienta.

Podrobným vyplnením údajov, urýchlite proces získania novej práce. Ďakujeme.

* označené polia sú povinné
** Životopis môže byť spracovaný v slovenskom, nemeckom, anglickom alebo talianskom jazyku. V životopise je dôležité uviesť podrobné údaje ku všetkým doterajším zamestnaniam, hotelierstve aj v iných oblastiach, aj ku krátkodobým prácam, študentským brigádam, resp. odbornej praxi počas školy, vo formáte: od (mesiac, rok) - do (mesiac, rok), názov zamestnávateľa, mesto, krajina a pracovná pozícia, resp. náplň práce. V prípade, že nemáte spracovaný životopis, môžete využiť formulár životopisu na našej stránke.


*** Fotografiu tváre priložte, ak nie je vložená v životopise. Fotografia bude použitá výlučne pre účely žiadosti o prácu, v profile prezentovanému zamestnávateľovi. Fotografiu môžte zaslať aj mobilom cez MMS, Viber, Messenger alebo Whats up na 0905834796. 

**** V prípade záujmu o prácu vo dvojici, je potrebné, aby registračný formulár vyplnili obidvaja záujemcovia.

***** pri expresnom vybavení sa venujeme klientovi prednostne, dohodnutie práce prebieha do 7 dní, účtovaná je zálohová platba 39 EUR, ktorá bude odvedení služby odrátaná z celkovej účtovanej čiastky. V prípade objednávky expresného vybavenia vám bude zaslaná zálohová faktúra emailom.


****** požiadavka na možnosť zobrať si so sebou domáce zviera je zo strany klientov stále častejšia, väčšina zamestnávateľov ju však odmieta a preto táto požiadavka výrazne znižuje šancu na nájdenie prac. miesta.