.

Online registrácia


Registračný formulár

podrobne vyplnené údaje zefektívnia proces výberu pracovných ponúk a urýchlia nájdenie vhodnej práce

** V prípade, že nemáte spracovaný životopis, alebo v ňom nemáte podrobne uvedenú Vašu doterajšiu prax, vyplňte doplnkový formulár pracovných skúseností.

Podrobným vyplnením údajov, urýchlite proces získania novej práce. Ďakujeme.

* označené polia sú povinné
** Životopis môže byť spracovaný v slovenskom, nemeckom, anglickom alebo talianskom jazyku. V životopise je dôležité uviesť podrobné údaje ku všetkým doterajším zamestnaniam, hotelierstve aj v iných oblastiach, aj ku krátkodobým prácam, študentským brigádam, resp. odbornej praxi počas školy, vo formáte: 
od (mesiac, rok) - do (mesiac, rok), názov zamestnávateľa, mesto, krajina a náplň práce. 
*** Fotografiu tváre priložte, ak nie je vložená v životopise. Fotografia bude použitá výlučne pre účely žiadosti o prácu, v profile prezentovanému zamestnávateľovi. Fotografiu môžte zaslať aj mobilom cez MMS, Viber, Messenger alebo What up na 0905834796.
**** V prípade záujmu o prácu vo dvojici, je potrebné, aby registračný formulár vyplnili obidvaja záujemcovia.
***** pri expresnom vybavení sa venujeme klientovi prednostne, dohodnutie práce prebieha do 7 dní, účtovaná je zálohová platba 39 EUR, ktorá bude odvedení služby odrátaná z celkovej účtovanej čiastky. V prípade objednávky expresného vybavenia vám bude zaslaná zálohová faktúra emailom.
****** požiadavka na možnosť zobrať si so sebou domáce zviera je zo strany klientov čím ďalej častejšia, väčšina zamestnávateľov ju však odmieta.