.

                 Poistenie pri práci v zahraničíChráňte si svoj príjem, majetok a zdravie počas pobytu v zahraničí ! 

Jednoducho, rýchlo a nezáväzne Vám spracujeme analýzu Vašich finančných možností a finančnej situácie a pripravíme návrh vhodného zabezpečenia podľa Vašich požiadaviek.

Životné poistenie, poistenie úrazu a choroby 

Poradíme Vám ako si zaistiť svoj príjem v prípade neočakávaného ukončenia pracovného pomeru v zahraničí z dôvodu úrazu alebo dlhodobejšej choroby.

Tento mesiac z výraznými zľavami!

Poistenie domácnosti a nehnuteľnosti

Poradíme Vám ako si Jednoducho a komplexne zabezpečiť svoj byt , dom alebo domácnosť proti škodám počas pobytu v zahraničí. 

Poistenie motorového vozidla

Cestujete do zahraničia vlastným autom? Zabezpečíme Vás pre prípad nepojazdnosti vozidla, pri poruche, nehode alebo jeho odcudzení v zahraničí.  

Cestovné poistenie a poistenie zodpovednosti za škodu

Zdravotné ošetrenie a liečbu sú pri práci v zahraničí hradené z poistenia zamestnávateľa iba počas trvania pracovného pomeru. Nevzťahuje sa na cesty na Slovensko alebo späť alebo v prípade dlhšieho pobytu v zahraničí ako je trvanie pracovnej zmluvy. Európsky preukaz zdravotného poistenia nemusí stačiť v každej situácii. Nepokrýva napríklad náklady za transport do nemocnice, spoluúčasť za ošetrenie či vysoké poplatky za lieky. Ponúkame Vám riešenie ako cestovať do zahraničia s istotou  a bez rizika neočakávaných výdavkov v prípade zdravotných problémov  alebo zodpovednosti za škody spôsobenej inej osobe.


Máte záujem o bližšie informácie? 

Vyplnte kontaktný formulár, ozveme sa Vám do 24 hodín.